Ogólne

Grudzień w Kinie Promień

Mikołaj w Każdym z Nas 2

Historia o małej wiosce jakich wiele. Lecz tutaj dzieje się coś dziwnego – ludzie zaczynają zapominać… Coraz bardziej i bardziej. W tym roku zapomnieli o tym, że zbliżają się Święta. Tylko Eliza jeszcze pamięta i tylko ona może przywrócić mieszkańcom pamięć o tym pięknym, świątecznym czasie każdego roku.

Film wyświetlamy codziennie od 10 do 16 grudnia o godzinie 15:30.

Czas filmu: 70 minut

Od lat: 6

Mikołaj w każdym z nas 2 (2019) - Filmweb
plakat filmu Mikołaj w Każdym z Nas 2

Wilk, Lew i Ja

Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc swoich najbliższych? Czu uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki i jej podopiecznych? To początek największej przygody ich życia!

Film wyświetlamy codziennie od 10 do 16 grudnia o godzinie 16:45.

Czas filmu: 99 minut

Od lat: 7

Wilk, lew i ja
plakat filmu Wilk, Lew i Ja

Eternals

„The Eternals” Opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie „Avengers. Koniec gry” muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

Film wyświetlamy codziennie od 10 do 16 grudnia o godzinie 19:30, (10-12 grudnia/ 2D dubbing, 13-16 grudnia /2D napisy)

Czas Filmu: 156 minut

Od lat: 13

Eternals oraz To musi być miłość premierowo w Multikinie
plakat filmu Eternals