Ogólne

Koniec lutego Kinie Promień

Potworna Rodzinka 2

Aby uwolnić Babę Jagę i Renfielda ze szponów łowczyni potworów Mili Starr, członkowie rodziny Wishbone ponownie przekształcają się odpowiednio w wampira, potwora Frankensteina, mumię i wilkołaka. Wspierana przez swoje trzy nietoperze Rodzina Potworów krąży po całym świecie, aby ratować swoich przyjaciół.

Film wyświetlamy premierowo od 24 lutego do 10 marca. Od 24 lutego do 3 marca o godzinie 15:45, od 4 marca do 10 marca o godzinie 16:00.

Czas filmu: 104 minuty

Od lat: 6

Potworna rodzinka 2 (2021) - Filmweb
plakat filmu Potworna Rodzinka 2

Miłość Sex & Pandemia

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Film wyświetlamy codziennie od 25 lutego do 3 marca o godzinie 17:45.

Czas filmu : 115 minut

Od lat: 15

Miłość, seks & pandemia (2022) - Filmweb
plakat filmu Miłość Sex & Pandemia

8 Rzeczy Których Nie Wiecie O Facetach

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Film wyświetlamy codziennie od 25 lutego do 10 marca. Od 25 lutego do 3 marca o godzinie 20:00, od 4 marca do 10 marca o godzinie 20:15.

Czas filmu: 95 minut

Od lat: 13

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach (2022) - Filmweb
plakat filmu 8 Rzeczy Których Nie Wiecie O Facetach

.