Ogólne

Listopad w Kinie Promień

Rodzina Addamsów 2

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

Film wyświetlamy codziennie od 5 do 10 listopada o godzinie 15:45.

Czas filmu: 93 minuty.

Od lat: 6

Rodzina Addamsów 2 - Przecław - Kino Zachód - GOKSiR - 8.11.2021
plakat filmu Rodzina Addamsów 2

Ostatni Pojedynek

Twentieth Century Studios oraz filmowy wizjoner Ridley Scott przedstawiają „Ostatni pojedynek”, wciągającą opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym.

Film wyświetlamy codziennie od 5 do 10 listopada o godzinie 17:30, (2D napisy).

Czas filmu: 153 minuty.

Od lat: 15

Ostatni pojedynek - recenzja filmu - naEKRANIE.pl
plakat filmu Ostatni Pojedynek

Furioza

,,Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?

Film wyświetlamy codziennie od 5 do 10 listopada o godzinie 20:15.

Czas filmu: 139 minut.

Od lat: 15

Furioza (2021) - Filmweb
plakat filmu Furioza