Ogólne

Drodzy Widzowie,

w okresie Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy do naszego kina na dwa wyjątkowe filmy o tematyce religijnej:

🎬 “21.37” od 4|04 do 10|04 ⏰ 19:00

„21.37” to opowieść o nieprawdopodobnych wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce po śmierci Jana Pawła II. To, czego doświadczyliśmy po 2 kwietnia 2005 r., było wielkie, niepowtarzalne i mistyczne. Nigdy wcześniej nie miało miejsca i zapewne już nigdy się nie wydarzy. Zatrzymał się czas, ustały kłótnie, Polacy zaczęli mówić lepszym językiem, nagle dostrzegli wokół siebie innych dobrych ludzi i dobre emocje. „Ujrzeliśmy naród w stanie świętości” – komentowano.

🎬 “Ja jestem Niepokalane Poczęcie” od 11|04 do 17|04 ⏰ 17:00

Film Michała Kondrata, przedstawia niezwykłą rolę Maryi w Boskim planie zbawienia świata. Poprzez sceny z jej życia, przeplatane analizami ekspertów z Polski, USA i Francji, film pomaga zrozumieć istotę relacji Maryi z Bogiem i Jezusem.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tych poruszających seansach, które skłaniają do refleksji i pogłębiają duchowe przeżycia w tym wyjątkowym czasie.

🎟Bilety

👉kasa kina