Ogólne

Grudzień w Kinie Promień

W dniach od 23 do 26 grudnia oraz od 30 grudnia do 2 stycznia Kino Promień będzie nieczynne.

Misiek: Ekipa Na Wakacjach !PREMIERA!

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo.

Film wyświetlamy premierowo od 17 grudnia do 5 stycznia. Od17 do 22 grudnia o godzinie 15:45 ,od 27 grudnia do 5 stycznia o godzinie 16:00.

Czas filmu : 89 minut

Od lat: b.o.

plakat filmu Misiek: Ekipa na Wakacjach

Kurier Francuski z Liberty,

Kansas Evening Sun

Wizjonerski umysł nominowanego do Oscara Wesa Andersona w filmie „Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” wyczarowuje kilka historii z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu wydawanego w fikcyjnym dwudziestowiecznym francuskim mieście. Po śmierci uwielbianego, urodzonego w Kansas redaktora Arthura Howitzera juniora pracownicy „The French Dispatch”, popularnego amerykańskiego magazynu z siedzibą we francuskim mieście Ennui-sur-Blasé, spotykają się, aby napisać jego nekrolog. Wspomnienia o Howitzerze stają się kanwą dla czterech historii: relacji ze zwiedzania najbardziej obskurnych dzielnic miasta autorstwa Reportera na Rowerze; „Betonowego Dzieła Sztuki” – opowieści o niepoczytalnym malarzu, jego strażniku i muzie, a także o drapieżnych handlarzach dziełami sztuki; „Poprawek do Manifestu” – kroniki miłości i śmierci na barykadach w czasie studenckiej rewolty, a także „Prywatnej Jadalni Komisarza Policji” – trzymającej w napięciu opowieści o narkotykach, porwaniach i wykwintnych posiłkach.

Film wyświetlamy codziennie od 17 do 22 grudnia o godzinie 17:30.

Czas filmu: 108 minut

Od lat: 15

Bilety24 – Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun, Warszawa
plakat filmu Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Dom Gucci

„Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. „Blichtr, chciwość, seks, moda i ekskluzywna galanteria skórzana – czego więcej można chcieć?” – pisał Michael Gross („Model”) o książce, na której oparto scenariusz filmu. „The Wall Street Journal” podkreślał: „To wnikliwa kronika narodzin i upadku firmy”. W rolach głównych występują laureaci Oscarów i aktorzy nominowani do tej nagrody: Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci), Salma Hayek (Pina Auriemma).

Film wyświetlamy codziennie od 17 do 22 grudnia o godzinie 19:30.

Czas filmu: 158 minut

Od lat: 15

plakat filmu Dom Gucci