Ogólne

Koniec czerwca w Kinie Promień

Drodzy widzowie

od piątku 25 czerwca nowy repertuar w Naszym kinie – ZAPRASZAMY

Tom&Jerry bardzo Wam się spodobał , dlatego postanowiliśmy zagrać go kolejny tydzień , tym razem o godzinie 15:45

Bilety24.pl
grafika z filmu Tom&Jerry

O godzinie 17:45 zapraszamy Państwa na film akcji w reżyserii Guya Ritchego ,, Jeden Gniewny Człowiek”, w którym główną rolę zagrał JASON STATHAM znany z filmów takich jak ,,Szybcy I Wściekli „, ,, Transporter” , czy ,,Niezniszczalni”.

Film będzie wyświetlany codziennie od 25 czerwca do 1 lipca o godzinie 17:45

Jeden Gniewny Człowiek

 Podczas jednego z napadów na konwój przestępcy zabijają nie tylko kierowców, ale także przypadkowego nastolatka, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Dzieje się tak na oczach zrozpaczonego ojca Patricka Hilla (Jason Statham), który sam podczas tego napadu zostaje poważnie ranny. Napędzany żądzą zemsty postanawia znaleźć ekipę odpowiedzialną za ten feralny skok. A że sam należy do półświatka przestępczego zajmującego się takimi robotami, zaczyna na własną rękę szukać winowajców. Niestety, ludzie odpowiedzialni za śmierć jego syna znikają bez śladu. By ich złapać, nasz bohater musi sam zostać konwojentem i spokojnie czekać, aż przestępcy sami do niego przyjdą.

Jeden gniewny człowiek (2021) – recenzja, opinie o filmie (Monolith). -  PPE.pl
plakat filmu Jeden Gniewny Człowiek

Natomiast o godzinie 20:00 zagramy dla Państwa Oscarowy film z Madsem Mikkelsenem ,, Na Rauszu”

Film będziemy wyświetlać codziennie od 25 czerwca do 1 lipca o godzinie 20:00

Na Rauszu

Ten eksperyment to jazda bez trzymanki!

„Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

Pół promila do szczęścia - Aktualności - Kultura - kulturapoznan.pl
grafika z filmu Na rauszu

Tom&Jerry

Jedna z najbardziej ukochanych rywalizacji w historii zostaje wznowiona, gdy Jerry przenosi się do najlepszego hotelu w Nowym Jorku w przededniu „ślubu stulecia”, zmuszając zdesperowanej organizatorki imprez do zatrudnienia Toma, aby się go pozbył. Bitwa kotów i myszy grozi zniszczeniem jej kariery, ślubu i prawdopodobnie samego hotelu. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: diabelnie ambitny pracownik spiskujący przeciwko wszystkim trzem.

Film gramy codziennie od 18 do 24 czerwca o godzinie 16:00

Tom & Jerry (2021) - Filmweb
plakat filmu Tom&Jerry

Śniegu Już Nigdy Nie Będzie

Pochodzący ze wschodu Żenia zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. W niedługim czasie zostaje powiernikiem swoich klientów.

Film gramy codziennie od 18 do 24 czerwca o godzinie 17:50

Śniegu już nigdy nie będzie (2020) plakat
plakat filmu Śniegu Już Nigdy Nie Będzie

Obecność 3- Na Rozkaz Diabła (napisy Pl)

Obecność 3  to kolejna odsłona słynnej serii grozy, która zadebiutuje we wrześniu tego roku. Ponownie przyjdzie nam zobaczyć małżeństwo Warrenów w akcji. Tym razem jednak nie będziemy mieć do czynienia z duchami i nawiedzonym domem. Fabuła „The Devil Made Me Do It” skupi się na autentycznej historii mężczyzny, który stając w obliczu oskarżenia o morderstwo, zapewniał o swojej niewinności. Twierdził bowiem, że mordu dokonał demon, przez którego został opętany

Film gramy codziennie od 18 do 24 czerwca o godzinie 20:00

Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021) - Filmweb
plakat filmu Obecność 3 – Na Rozkaz Diabła