Ogólne

Luca , Bodyguard i Żona Zawodowca , Szybcy i Wściekli 9 już od piątku w Kinie Promień

Luca

„Luca” to kolejna animacja studia Disney/Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

Film wyświetlamy codziennie od 16.07-22.07 o godzinie 16:00

Kino SCK Stargard - Bilety na animację "Luca" już w sprzedaży! ? Premiera  w piątek. Wersja 2D dubbing: https://kino.sck.stargard.pl/film/Luca#gth  Wersja 3D dubbing: https://kino.sck.stargard.pl/film/Luca_1#gth Grafika  zawiera oryginalny plakat filmu ...
plakat filmu Luca

Bodyguard i Żona Zawodowca

Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) – żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony.

Film wyświetlamy codziennie od 16.07-22.07 o godzinie 17:45

Bodyguard i żona zawodowca: polski plakat, premiera w kinach
plakat filmu Bodyguard i Żona Zawodowca

Szybcy i Wściekli 9

Dom Toretto (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty i jego synem, małym Brianem, ale wiedzą, że niebezpieczeństwo zawsze czai się tuż za ich spokojnym horyzontem. Tym razem to zagrożenie zmusi Doma do stawienia czoła grzechom z przeszłości. Jeśli zamierza ocalić tych, których kocha najbardziej musi stawić temu czoła. Jego ekipa dołącza do zespołu, aby powstrzymać wstrząsającą światem akcję prowadzoną przez najbardziej wykwalifikowanego zabójcę i kierowcę o wysokich osiągach, jakiego kiedykolwiek spotkali: mężczyznę, który jest również porzuconym bratem Doma, Jakobem.

Film wyświetlamy codziennie od 16.07-22.07 o godzinie 19:45 – ( 2D , napisy pl )

Szybcy i wściekli 9 - pierwsze, mieszane recenzje, premiera
plakat filmu Szybcy i Wściekli 9