Ogólne

Od Piątku w Kinie Promień

Nawet Myszy Idą Do Nieba

Od 29 kwietnia do 5 maja o godzinie 15:45.

Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. W nowym świecie muszą porzucić swoje instynkty i stawić czoła fantastycznej przygodzie. Dokąd zaprowadzi ich ta niezwykła podróż?

Mała Czmyszka usilnie stara się udowodnić wszystkim swoją odwagę. Aby tego dokonać, zaryzykuje nawet spotkanie z drapieżnikiem! Jej śmiała próba kończy się jednak w zupełnie niespodziewany sposób. Myszka trafia do niezwykłej krainy, gdzie na swojej drodze spotyka bojaźliwego liska Rudeusza. Czy tak różni bohaterowie będą w stanie się dogadać? W nowym miejscu bardzo łatwo wpaść w opały! Mimo początkowej niechęci postanawiają wspólnie odkryć tajemnice niezbadanych i zaskakujących zaświatów. Czy sprostają nowym wyzwaniom i niecodziennej przygodzie? 

Czas filmu: 87 minut

Gatunek: animacja/komedia/przygodowy

Nawet myszy idą do nieba | Animoon
plakat filmu Nawet Myszy Idą Do Nieba

Wszystko Wszędzie Naraz

Od 29 kwietnia do 5 maja o godzinie 17:30 ( 2D napisy).

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Czas filmu: 140 minut.

Gatunek: Science-Fiction

Od lat: 15

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ | NOWY FILM DUETU DANIELS I BRACI RUSSO | PREMIERA  15 KWIETNIA | SPOT 60 SEK - YouTube
plakat filmu Wszystko Wszędzie Naraz

Zaginione Miasto

Od 29 kwietnia do 5 maja o godzinie 20:00 ( 2D napisy).

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać. W komedii przygodowej zobaczymy również Brada Pitta.

Czas filmu: 112 minut

Gatunek: akcja/przygodowy/komedia

Od lat: 13

Zaginione miasto: Film przygodowy strącił Batmana z tronu weekendowego Box  Office
plakat filmu Zaginione Miasto