Ogólne Repertuar

[PREMIERA ODWOŁANA] Piątek 13! Premiera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Uwaga!

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, dystrybutor wraz z producentem filmu Akson Studio podjął decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.
Nową datę premiery podamy w momencie kiedy sytuacja w kraju się unormuje.

Piątek trzynastego to wspaniała okazja, aby wybrać się ze znajomymi do kina na pełen sztucznej krwi i popcornu seans pierwszego polskiego horroru. A mówiąc ściślej, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” to odważna i udana próba zmierzenia się z podgatunkiem filmów grozy, znanym jako Slasher. Czym ten podgatunek jest? Zasady gry są proste: siadasz na sali ze znajomymi i zamiast się bać (chociaż strasznych scen również nie brakuje), obstawiacie, kto zginie następny, a twórcy próbują was zaskoczyć tym, jak zginie.

[youtube id=”jSMh6YbNkk0″]

Slashery to nie są typowe straszydła – to pełne czarnego humoru i krwawych scen, bezkompromisowe filmy rozrywkowe, których powinno w naszym kraju powstawać więcej. Tym bardziej cieszy fakt, że pierwsze recenzje mówią o tym, że „W lesie dziś nie zaśnie nikt” jest bardzo udanym podejściem do tematu i w każdej sekundzie widać i czuć pasję oraz serducho, które twórcy włożyli w to cudownie makabryczne „dzieło”.

Czego nam więcej trzeba, aby się dobrze bawić w piątek trzynastego, jeśli nie paczki znajomych w środku lasu i polującego na nich tajemniczego zabójcy?

„W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Od piątku 13 do 19 marca o godzinie 20:00

Zapraszamy!