Ogólne

PREMIEROWY PIĄTEK W KINIE PROMIEŃ

Igrzyska Zwierzaków

Od 6 do 19 maja, godzina 15:45.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

Czas filmu: 88 minut

Gatunek: animacja

Igrzyska zwierzaków - Przecław - Kino Zachód - GOKSiR
plakat filmu Igrzyska Zwierzaków

Doktor Strange w Multiwersum Obłędu

Od 6 do 19 maja ,godzina 17:30 (2D dubbing) , godzina 20:00 (2D napisy).

UWAGA: w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu znajdują się sceny z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

W najnowszym filmie Marvel Studios „Doktor Strange multiwersum obłędu” MCU otwiera multiwersum, przesuwając jego granice w nieodkryte dotąd rejony. Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.

Czas filmu: 128 minut

Gatunek: fantasy/przygodowy

Od lat: 13

Pierwsza reakcje na film DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU. “Marvel  stworzył horror!”
plakat filmu Doktor Strange w Multiwersum Obłędu