Ogólne

Raya I Ostatni Smok – Premiera w Kinie Promień

Już dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Państwa na wspaniała animację Disneya ,, Raya I Ostatni Smok”, opowiada ona o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.

Film wyświetlamy codziennie od 2-15 lipca , o godzinach 15:45 i 17:45

Raya i ostatni smok (2021) - Filmweb
plakat filmu Raya I Ostatni Smok

W Jak Morderstwo

Natomiast o godzinie 20:00 zapraszamy na trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. „W jak morderstwo” to świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd.

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

Film wyświetlamy codziennie od 2 do 8 lipca o godzinie 20:00

W jak morderstwo - oficjalny zwiastun (official trailer) - YouTube
plakat filmu W Jak Morderstwo