Ogólne

Walentynki w Kinie Promień

Skarb Mikołajka

W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

Film wyświetlamy codziennie od 11 do 17 lutego o godzinie 16:00.

Czas filmu: 103 minuty.

Od lat: 6

Skarb Mikołajka | Lepetit Emmanuelle (książka) - Księgarnia znak.com.pl
plakat filmu Skarb Mikołajka

Krime Story. Love Story PREMIERA!

„Krime Story. Love story” to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu „Proceder”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja „Romea i Julii”.

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia – zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny „skok”, który ustawi ich już na całe życie. „Życie” jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Film wyświetlamy premierowo od 11 do 17 lutego o godzinie 18:00, oraz od 18 do 24 lutego o godzinie 20:00.

Czas filmu: 116 minut

Od lat: 15

Krime Story. Love Story (2020) - Filmweb
plakat filmu Krime Story. Love Story

Miłość Jest Blisko PREMIERA!

Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze są razem. Mieszkają w jednym domu, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają.

Film wyświetlamy premierowo od 11 do 17 lutego o godzinie 20:00, oraz od 18 do 24 lutego o godzinie 18:00.

Czas filmu: 107 minut

Od lat: 13

Miłość jest blisko - Kino Apollo Wałbrzych
plakat filmu Miłość Jest Blisko